• Taze
Tipace Endüstriyel Vintage Yarı Gömme Montaj tavan ışık, rustik Metal Kafes yakın tavan ışık fikstür Kahverengi Koridor Merdiven Yatak Odası mutfak Çiftlik için 3 Paket (Ampuller Dahil Değildir)

Tipace Endüstriyel Vintage Yarı Gömme Montaj tavan ışık, rustik Metal Kafes yakın tavan ışık fikstür Kahverengi Koridor Merdiven Yatak

₺ 89.70
İşlenmemiş

Malların

Zarif Tasarım-Bu vintage asılı ışık fikstürü, yüksek kaliteli entegre demir, çok katmanlı lake korozyon önleyici ve pas önleyici, uzun ömürlüdür ve zamandan tasarruf etmenize yardımcı olur İstediğiniz herhangi bir alanda vintage tarzı ambiyansı artırın.Sizi 19. ve 20. yüzyılın başlarına geri getireceğiz.Ampul tipi : Herhangi bir E26 ampul (Dahil değildir) onlar için uygundur.(Ampul Dahil değildir), ışığın kendisi kısılabilir değildir, ancak kısılabilir ampullerle çalışabilir ve kısılabilir bir ışık anahtarına ihtiyaç duyabilir. 100 % Garanti : Öğeleri aldıktan sonra herhangi bir sorunuz veya sorununuz varsa .Endişelenmeyin, lütfen doğrudan bize e-posta göndermekten çekinmeyin (Hesabınıza giriş yapın ve siparişi bulun, ardından satıcıyla iletişime geçin ve mesaj yazın) ve memnun kalana kadar çözeceğiz!.Neden Tipace yarı gömme montajlı tavan lambasını seçmelisiniz?.Modern bir tasarıma biraz vintage endüstriyel eklemek harika.Çiftlik evi üzerinde şık ve zarif görünüyor.Çok katmanlı boya, Anti-korozyon ve anti-pas, yüksek sıcaklık boya lamba vücut.Retro vintage tarzı kafes tavan ışık fikstürü, yüksek kaliteli metal, pişirme boyası, uzun ömürlüdür ve lambayı değiştirirken zamandan ve paradan tasarruf etmenize yardımcı olur.Tavan lambamız, daha iyi ısı dağılımını ve daha kolay lamba değiştirmeyi kolaylaştıran bir kesme tasarımına sahiptir.Kahverengi metal tasarım asla modası geçmeyecek, bu pişman olmayacak bir seçim!. 1.Armatürü takmadan önce lütfen gücü kapatın. 2.Metal taban kartını takmak için cıvataları ve vidaları kullanın. 3.Firewire, topraklama kablosu ve sıfır hattını bağlayın. 4.Fikstürü sabitlemek için vidaları kilitleyin, ardından Lamba soketine uygun bir ampul(E26 taban ampulü) takın. 5.Lamba soketine uygun bir ampul takın. 6.İyi çalışıp çalışmadığını kontrol etmek için gücü açın. (Biz profesyonel bir elektrikçi tarafından kurulum öneririz).Kafes, daha dayanıklı olan düşük kaliteli demir tel yerine yüksek kaliteli demir telden yapılmıştır.Açık Kafes tasarımı, değiştirmeyi kolaylaştırır bulbs.No Montaj gerekli, takılması kolay.E26 standart ampullerle uyumludur.Kısılabilir bir ampul ve uyumlu dimmer anahtarı ile kullanıldığında tamamen kısılabilir.Cam abajur olmadan ve ışığını en üst düzeye çıkarır,istediğiniz herhangi bir alanda vintage tarzı ambiyansı arttırır.

Ürün Özellikleri

Benzer ürünler