• Taze
CHİLO ® Kablo Pabuçları-Süper Güçlü, Paslanmaz-Tel Halat / Çelik Kablo / Çelik Kablo / 5 ve 10 Galvanizli Terminal Seti (8mm, 10 adet) için [3mm 5mm] Kuşgözü.

CHİLO ® Kablo Pabuçları-Süper Güçlü, Paslanmaz-Tel Halat / Çelik Kablo / Çelik Kablo / 5 ve 10 Galvanizli Terminal Seti (8mm, 10 adet)

₺ 37.80
İşlenmemiş

Malların

♦ Pas geçirmez-Galvanizli. Stable Kararlı - Dizeler için sürtünme ve sürtünmeye karşı en iyi koruma. Material Malzeme-A14 çelik-Çok yüksek mukavemet ve iyi mekanik özellikler. Safety Güvenlik-Metal kablo pabuçları gerginliği azaltır ve böylece stabiliteyi arttırır. Sustainable Sürdürülebilir - Tüm ürünlerimiz %100 geri dönüştürülebilir ile paketlenmiştir materials.No çevrenin sevmesi için gereksiz plastik.Tel kablo pabuçları, tel veya çelik kablo yapımında önemli parçalardır.Metal kabloyu takmak için halkalar, halkalar veya kancalar kullanılır.Burası daha sonra sürekli gerginliğe maruz kalır veya movement.In bu etkileri en aza indirmek ve tellerin ömrünü önemli ölçüde uzatmak için metal kablo pabuçları kullanılır.Pabuçlar, sürtünmeden ve sürtünmeden korumak için ipin halkalarına ve gözlerine gerilir.Terminaller çok iyi pas koruması için galvanize edilmiştir ve hava koşullarına güvenli bir şekilde maruz kalabilir.Kablo pabuçlarımız birçok alanda kullanılabilir.Örneğin, bahçede bir salıncak asmak, bir çit inşa etmek veya tavandaki garajda bir şey kaldırmak.Davalarımızla mükemmel bir donanıma sahipsiniz.Daha iyi şarj güvenliği.Terminaller 5 veya 10'luk paketler halinde mevcuttur. Ambalaj : %100 geri dönüştürülebilir materials.No gereksiz plastik.Çevre dostu.İyi!Ürün yelpazemizi diğer ebatlar ve yeni ürünlerle sürekli genişletiyoruz.CHİLO - Çevrimiçi DIY mağazanız.

Ürün Özellikleri

Benzer ürünler