• Taze
Teleses 560483 Çift Girişli Anten Preamp Amplifikatör / Birleştirici, Koaksiyel F-Bağlantı Bağlantıları, Otomatik Kazanç Kontrolü (AGC) 5G Filtreli. Herhangi iki TV Antenini birleştirir

Teleses 560483 Çift Girişli Anten Preamp Amplifikatör / Birleştirici, Koaksiyel F-Bağlantı Bağlantıları, Otomatik Kazanç Kontrolü (AGC)

₺ 299.85
İşlenmemiş

Malların

Güç dalgalanmaları ilk günden beri devam ediyor.UZMAN TEKNİK YARDIM : Kurulum, bağlantı sorunları, sorun giderme ve daha pek çok konuda yardımcı olmak için 7/24 kullanılabilen gerçek uzmanlar.Kapsanan satın alma fiyatı için size bir e-hediye kartı göndereceğiz product.In bazı durumlarda, değiştireceğiz veya onaracağız.Düşük bant VHF kazanç : 18d B/Yüksek Bant VHF kazanç : 18d B/UHF kazanç : 27d B.Güçlendirilmiş anten için anahtar (dahili preamplı anten ile kullanılabilir, dahili amplifikatörlü anten için açık, amplifikatörsüz anten için kapalı).Eski model 560482'nin yerini alır. Tek bir giriş modelinde de mevcuttur 560383. 560483, en yeni Teleses preamplifikatörlerinden biridir.Çift giriş, HERHANGİ iki TV antenini birleştirin! (2-UHF veya 1-VHF to1-UHF veya 1-UHF ila 1-VHF/UHF Combo veya 2 UHF/VHF Combo) AGC ile tasarlanmış, (otomatik kazanç kontrolü), size güçlü / zayıf sinyallerin nihai kontrolünü sağlar.Bu preamplifikatör zayıf sinyalleri artıracak ve eşit bir çıkış hattı için çok güçlü sinyalleri sönümleyecektir. (Başka hiçbir anten preampının bu özelliği yoktur!).Yeni bir bağlantı özelliği ile : standart dişi f-bağlantı konnektörleri.Şimdi yerleşik 5 G filtresi ile 608 mhz'in üzerindeki herhangi bir sinyali ortadan kaldırır.Preamp ve güç kaynağı ile komple kiti dahil.

Ürün Özellikleri

Benzer ürünler