• Taze
LONMAX 16 GB Ahşap USB flash Sürücü Hediye USB Başparmak Kalem Sürücü USB bellek sopa ile Hediye Kutusu(16 GB, Bambu Gitar Tarzı 89)

LONMAX 16 GB Ahşap USB flash Sürücü Hediye USB Başparmak Kalem Sürücü USB bellek sopa ile Hediye Kutusu(16 GB, Bambu Gitar Tarzı 89)

₺ 35.67
İşlenmemiş

Malların

Kurtarma Planı belgeleriniz size e-posta yoluyla yalnızca hesabınızla ilişkili adrese teslim edilecek ve Alıcı/Satıcı Mesajlarının içindeki hesap mesaj merkezinizde bulunabilir.Sürücünüz çalışmayı durdurursa, Kurtarma veri kurtarma planı başarısız sürücüdeki verileri kurtarmaya çalışır ve kurtarılan veriler bir medya depolama aygıtında veya güvenli bulut tabanlı veri depolama yoluyla iade edilir.30 Gün içinde satın alındığında herhangi bir markanın yeni çıkarılabilir flash bellek cihazını kapsar (aynı işlemde olmayan satın alımlar için makbuz saklanmalıdır).Laboratuvar içi veri kurtarma için ücretsiz gönderim; 7/24 çevrimiçi vaka durumu takibi.Verileriniz kurtarılmazsa, paranızı geri alırsınız. . 1. Çok Benzersiz USB Flash Sürücü İdeal bir hediye;. 2. USB flash sürücüyü kullanın resimleri, videoları veya iyi bellek anlarını saklamak daha özel bir hediye olacaktır. 3. Nedimelerinize, kocanıza, sağdıcınıza, arkadaşınıza veya iş arkadaşınıza benzersiz bir hediye verin.Bu fırsatı değerlendirin ve metin resmi videosunu ahşap flash sürücüde saklayın. 4. USB flash sürücü, Tebrik kartı, Hediye paketleme çantası ve Hediye Kutusu dahil olmak üzere ambalaj.Komple bir hediye seti;. 5. Bir iş hediye USB flash sürücüler Retro tarzı hediye.Kapasite : 16 GB; Usb Formatı : FAT32; İşletim Sistemi : Win98 / ME / 2000/ XP/Vista /win7 / win8, Mac OS 9.X / Linux2. 4 veya üzeri; Yüksek Hızlı USB 2.0 ve USB1. 1 ile uyumlu; USB tak ve çalıştır; Harici güç gerekmez; Yazılım gerekmez.

Ürün Özellikleri

Benzer ürünler