• Taze
LYFJXX Karışık Deniz Kabukları Okyanus Plaj Spiral Deniz Kabukları Zanaat Takılar Ev Dekorasyonu için, Plaj Tema Parti, Mum Yapımı, Düğün Dekor, DIY El Sanatları, Balık Tankı ve Vazo Dolgu (1300-1500 adet Deniz Kabukları)

LYFJXX Karışık Deniz Kabukları Okyanus Plaj Spiral Deniz Kabukları Zanaat Takılar Ev Dekorasyonu için, Plaj Tema Parti, Mum Yapımı, Düğün

₺ 29.97
İşlenmemiş

Malların

- Mum yapımı, şeffaf cam şekilleri ve lambaları doldurma,deniz dekoru, süs eşyaları, çiçek ve çelenk düzenlemeleri ve çok daha fazlası için mükemmel!. -Mini kabuklarda delik yoktur ve mücevher yapımı ve el sanatları için ideal olan diş açma için bir delik açmanız gerekir. -Her deniz kabuğu boncuğu hassas bir şekilde yapılır ve çeşitli desen ve tasarımlardan oluşan geniş bir seçim elde edersiniz. - İşçilik oldukça dikkat çekici. - Takı yapmak için basit ve heyecan verici teknikleri öğrenin.Mum yapımı, şeffaf cam şekilleri ve lambaları doldurmak için mükemmeldir.deniz dekoru, süs eşyaları, çiçek ve çelenk düzenlemeleri ve çok daha fazlası!.Mini kabuklarda delik yoktur ve mücevher yapımı ve el sanatları için ideal olan diş açma için bir delik açmanız gerekir.Her deniz kabuğu boncuğu hassas bir şekilde yapılır ve çeşitli desen ve tasarımlardan oluşan geniş bir seçim elde edersiniz.İşçilik oldukça dikkat çekici.Takı yapmak için basit ve heyecan verici teknikleri öğrenin.tıpkı mağazalarda gördüğünüz gibi, dıy'in harika bir stil elde etmesi için uygun fiyatlı bir yol.

Ürün Özellikleri

Benzer ürünler