• Taze
Ekran Rafları Duvar Depolama Rafları Yüzer Raflar Eviniz için Duvara Monte Köşe Rafları Yatak Odası Oturma Odası Mutfak Ofis veya Yurt Odası Siyah Beyaz (Renk: Beyaz ve Mavi)

Ekran Rafları Duvar Depolama Rafları Yüzer Raflar Eviniz için Duvara Monte Köşe Rafları Yatak Odası Oturma Odası Mutfak Ofis veya Yurt

₺ 143.37
İşlenmemiş

Malların

İşaretli noktayı 8. INSTALLATİON [KURULUM] : Yumruk Kurulumu. Plastik genleşme borusunu bir çekiçle deliğe vurun. Takılan iki çiviye bir plaka yerleştirin. Metal bir çiviyi tüpe vidalamak için bir tornavida kullanın. Ürünü asın ve ızgarayı sabitlemek için yavaşça aşağı doğru çekin ve kurulum tamamlanır. SERVICE [HİZMETİMİZ] : Memnuniyetiniz mağazamızın amacıdır. Delivery Teslimat Hakkında ipuçları : Biz genellikle 1-3 gün içinde gemi, teslim süresi 15-20 iş günüdür.6 inç 1 x 20 cm/8 inç x), tek slot raf 2 duvar çıkartmaları beyaz x, tüp Vida, vida bırakır.Bu rafların asılması kolaydır.Set, kolay montaj için asılı şablon, küçük bir seviye ve donanım içeren ayrıntılı talimatlar içerir. Tahtadaki iki deliği işaretleyin ve duvara yerleştirin. Doğru montajı sağlamak için önce ızgaranın iki noktası arasındaki mesafeyi bir cetvelle ölçün. Plastik genleşme borusunu deliğe vurmak için bir çekiç kullanın. Yükleme tamamlandı. Düz tutun ve duvara bir kalemle işaretleyin. 2 2 1 1 Box Rectangle raf Siyah x cep malzeme : Çam Navigasyon, Dikdörtgen raf-beyaz x, Üçgen raf siyah Kare, Kare raf beyaz x, 3 x (40 cm/40 cm x 10 cm/4 inç) 2 top box beyaz x, tek slot raf, 1 (50 cm/6 cm x 10 cm/4 inç) tek slot raf (60 cm/23.6 cm x 10 cm/4 inç) 3 x, tek slot raf x, Set (60 cm/23.3 numaralı bir matkapla delin.Yuva kartı kurulum talimatları1. [[TARTIM] : Ağır hizmet tipi tasarımı ile bu raf sistemi, yüzer rafta 66 lbs'ye kadar destekleyebilir.Eviniz, Yatak Odanız, Oturma Odanız ve daha fazlası için herhangi bir dekor. 1 [içerik] cep : 1 Dikdörtgen raf siyah kare, Dikdörtgen raf-beyaz x, Üçgen raf siyah Kare, Kare raf beyaz x, 3 x (40 cm/40 cm x 10 cm/4 inç) 2 top box beyaz x, tek slot raf, 1 (50 cm/6 cm x 10 cm/4 inç) tek slot raf (60 cm/23. Vidayı bir tornavidayla genleşme borusuna vidalayın.

Ürün Özellikleri

Benzer ürünler